menü
Menü Baskı Çeşitleri
Nisan 4, 2023
defter baskı
Ajanda & Defter Baskı
Nisan 3, 2023

Katalog & Dergi Baskı

 

Katalog & Dergi Baskı

Hemen hemen herkesin en az 1 kere duyduğu baskı hizmeti olan Katalog, matbaa sektörünün en gözde ürünlerinden biridir. Kataloglar firmanızın en iyi reklamıdır. Firmanızı müşterilere anlatmanın, en güncel haberleri vermenin, ürün ve hizmetleri tanıtmanın 1 numaralı yöntemi olan Kataloglar firmalar için olmazsa olmaz bir ürün halindedir. Katalogların asıl amacı firmanızın veya işletmenizin müşterilerine, hedef kitlesine, potansiyel müşterilerine vermek istediği mesajı en net şekilde aktarabilmektir. Katalog baskının birden çok türü vardır. Dergiler buna bir örnektir. Katalog tasarımı ve baskısı istiyorsanız hemen Lem Ajans ile iletişime geçerek firmanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. 


 

Yaptığımız İşler

 

İletişime Geçmek için ;

İhtiyacınıza yönelik bilgi veya teklif almak için, bizi arayabilir yada whatsapp tan yazabilirsiniz.


Katalog Baskının Kullanım Alanları Nerelerdir ?

Katalog baskının kullanım alanını sınırlamak çok doğru değildir. Katalog baskılar hemen hemen her sektörde kullanılabilir. Daha detaylıca açıklayacak olursak, ürün veya hizmet satan, sağlayan her kuruluş  Katalog baskıdan faydalanabilir. Çoğunlukla Holdingler, büyük firmalar için kullanıldığını belirtelim.

Katalog Tasarımı Nasıl Oluyor?

Katalog tasarımı iki şekilde olabilir:

1-     Sizin bize tasarımı göndermeniz.

2-     Sizden aldığımız briefler doğrultusunda kataloğunuzu tasarlamamız.

Genellikle 2. Maddeyi daha çok kullanıyoruz. Bunun en önemli sebebi ise uzman dokunuşunun baskıdan hemen önce çok önemli olmasından kaynaklanır. Fakat belirtelim ki tasarımı karşı tarafa yaptırmak Katalog maliyetini arttırır.

Katalog baskı Artıları Nelerdir?

Katalog baskı nın artılarına değinecek olursak;

ilk olarak  bahsetmemiz gereken şey marka bilinirliği olmalıdır. Marka bilinirliğine ciddi bir şekilde artısı vardır. Sebebi ise piyasada firmanıza ait bir şeyin dolaşmasıdır.

İkinci olarak ise satışlardaki artıştan bahsetmemiz gerekir. Eğer firmanız satış yapıyorsa, kataloğunuza ürünlerinizi de eklemeniz gerekir. Eklediğiniz ürünleri inceleyen hedef kitleniz katalog sayesinde ürün alımı da yapar. Bu sayede satışlarınızda artış meydana gelir.

Katalog baskı Türleri Nelerdir?

Katalog Türleri;

–        Sıvama Kapaklı

–        Standart Dergi

–        Selefonlu katalog

–        Gofreli kapaklı katalog

–        Yaldızlı katalog

Fiyatlandırma

Kaliteli baskı hizmetini uygun fiyata vermekteyiz. Firmalara özel fiyatlandırması vardır. Düzenli olarak personel değişikliği olan firmalara özel fiyat hesaplanmaktadır.

Detaylı bilgi için hemen formu doldurun ve Lem Ajansla iletişime geçin!

Bize whatsapp tan da yazabilirsiniz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Baskı için doğru adres Lem’Ajans