mesh baskı
Mesh Baskı
Nisan 4, 2023
branda baskı
Branda & Pankart Baskı
Nisan 4, 2023

Afiş & Poster Baskı

 

Afiş Baskı

Afiş Baskı geleneksel reklamcılığın en popüler reklam türlerindendir. Her ne kadar dijitalleşme sürecine girsek te afiş baskının önemi ilk günkü gibi önemini korumaktadır. Afiş baskının halk arasında bilinen adlarından birisi de posterdir. Afiş baskı firmaların ürünlerinin  veya hizmetlerinin reklamlarını sergilediği, genellikle yazılan yazı değil de afişin görünümü üzerine odaklanılır. Çünkü yol kenarlarında, bina duvarlarında vb. yerlerde olduğu için görsel olarak dikkat çekici olması potansiyel müşterilerin çok daha fazla dikkatini çeker. Bundan dolayı Afiş baskıyı bastırdığınız yer de çok önemlidir. Lem Ajans ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve düşüncelerinizi çok önemsiyoruz. 


 

Yaptığımız İşler

 

İletişime Geçmek için ;

İhtiyacınıza yönelik bilgi veya teklif almak için, bizi arayabilir yada whatsapp tan yazabilirsiniz.


Afiş & Poster Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Afiş baskı tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta firmanın anlatmak istediği ve müşterinin görmek istediği şeydir. Daha detaylı bir şekilde açıklayacak olursak Afiş tasarımında firma anlatmak istediği şeyi  müşterilerinin zevk ve tercihlerini göz önünde bulundurarak yapmalı. Buna bir örnek verecek olursak hedef kitlenizin geneli kırmızı renkten hoşlanıyorsa afişte anlatmak istediğinizi mavi renkte anlatırsanız başarısızlığa gitmiş olursunuz. Lem Ajans olarak müşterilerinizin detaylıca araştırmasını yapıyor ve tasarımlarınızı ona göre hazırlıyoruz.

Afiş & Poster Baskının Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

Afiş Baskı genellikle;

–        Bina duvarları

–        Yol kenarlarındaki reklam tabelaları

–        Üniversitelerdeki reklam tabelaları

–        Kafe Duvarları

–        Konser Alanları

–        Seminerler

–        Konferans Salonları

Gibi alanlarda kullanılır.

Afiş & Poster Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Afiş Baskının 3 farklı çeşidi vardır. Bunlar;

Reklam Afişi

Sosyal Afiş

Kültürel Afiş

Reklam Afişlerinin kullanılma sebebi bir hizmeti veya bir ürünü pazarlama üstünedir. Sosyal afişler ise potansiyel müşterileri, hedef kitleleri aydınlatmak ve bilgi vermek amacıyla kullanılır. Siyaset ortamında sıkça kullanılan bir reklam türüdür. Kültürel Afişler ise adından da anlaşılacağı gibi kültürel şeylerde kullanılır. Örnek  verecek olursak Tiyatro oyunları, sinemalar, yapılacak olan seminerlerdir. 

Fiyatlandırma

Kaliteli baskı hizmetini uygun fiyata vermekteyiz. Firmalara özel fiyatlandırması vardır. Düzenli olarak personel değişikliği olan firmalara özel fiyat hesaplanmaktadır.

Detaylı bilgi için hemen formu doldurun ve Lem Ajansla iletişime geçin!

Bize whatsapp tan da yazabilirsiniz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Baskıiçin doğru adres Lem’Ajans